Age doesn’t matter: 20 mooie vrouwen boven de veertig

Soms lijkt het wel alsof mooie vrouwen elke dag mooier worden. Hoe ouder deze dames worden, hoe stijlvoller ze voor de dag komen en ze stralen nog meer dan ooit.
De kans is aanwezig dat je Instagram-feed vol staat met schaars geklede vrouwen die tussen 20 en 25 jaar oud zijn. We onderschatten dan ook vaak hoeveel mooie vrouwen er zijn die de leeftijdsgrens van 40 zijn gepasseerd. Wij zetten ze voor je op een rijtje.
20 mooie vrouwen die de veertig zijn gepasseerd
Age doesn’t matter, leeftijd is maar een getal en je bent zo oud zoals jij je voelt. Zomaar een aantal quotes over leeftijd die betrekking hebben op deze dames. Zij laten zien dat je er nog super uit kan zien op leeftijd. Alhoewel we natuurlijk niet willen zeggen dat als je boven de 40 bent, oud bent ;).
Elle Macpherson

Leeftijd: 55
Beroep: Actrice en model
Nationaliteit: Australische

View this post on Instagram

A post shared by Elle Macpherson (@ellemacpherson)

J.Lo

Leeftijd: 50
Beroep: Zangeres, model, danseres, ontwerpster en fashion-designer
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Charlize Theron

Leeftijd: 44
Beroep: Actrice
Nationaliteit: Zuid-Afrikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica)

Jennifer Aniston

Leeftijd: 51
Beroep: Actrice, regisseur, productent en zakenvrouw
Nationaliteit: Amerikaanse

Foto: Bigstock
Penélope Cruz

Leeftijd: 45
Beroep: Actrice
Nationaliteit: Spaanse

View this post on Instagram

A post shared by Penélope Cruz (@penelopecruzoficial)

Julia Roberts

Leeftijd: 52
Beroep: Actrice
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Chantal Janzen

Leeftijd: 41
Beroep: Actrice, musicalster, presentatrice, zangeres en televisieproducent
Nationaliteit: Nederlandse

View this post on Instagram

A post shared by Chantal Janzen (@chantaljanzen.official)

Elizabeth Hurley

Leeftijd: 54
Beroep: Actrice en model
Nationaliteit: Britse

View this post on Instagram

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Halle Berry

Leeftijd: 53
Beroep: Actrice en model
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Salma Hayek

Leeftijd: 53
Beroep: Actrice
Nationaliteit: Mexicaanse

View this post on Instagram

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Gabrielle Union

Leeftijd: 47
Beroep: Actrice en model
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion)

Katja Schuurman

Leeftijd: 45
Beroep: Actrice, zangeres en presentatrice
Nationaliteit: Nederlandse

View this post on Instagram

A post shared by Katja Schuurman (@katjaschuurman)

Robin Meade

Leeftijd: 50
Beroep: Journalist en nieuwslezeres
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Robin Meade (@robinmeade)

Stephanie Seymour

Leeftijd: 51
Beroep: Model en actrice
Nationaliteit: Amerikaanse

View this post on Instagram

A post shared by Stephanie Seymour (@stephanieseymour)

Máxima Zorreguieta

Leeftijd: 48
Beroep: Prinses der Nederlanden
Nationaliteit: Argentijnse

View this post on Instagram

A post shared by Queen Máxima (@queen.maxima)

Cindy Crawford

Leeftijd: 54
Beroep: Topmodel
Nationaliteit: Amerikaanse

Foto: Bigstock
Padma Lakshmi

Leeftijd: 49
Beroep: Auteur, actrice, model en televisiehost
Nationaliteit: Indiase

View this post on Instagram

A post shared by Padma Lakshmi (@padmalakshmi)

Claudia Schiffer

Leeftijd: 49
Beroep: Actrice, producer, model en fashion-designer
Nationaliteit: Duitse

View this post on Instagram

A post shared by Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Sofía Vergara

Leeftijd: 47
Beroep: Actrice en model
Nationaliteit: Colombiaanse

Foto: Bigstock
Kate Beckinsale

Leeftijd: 46
Beroep: Actrice
Nationaliteit: Britse

Foto: Bigstock
Het bericht <strong>Age doesn’t matter:</strong> 20 mooie vrouwen boven de veertig verscheen eerst op M A N I F Y.

Lees hier het gehele bericht